Оценка имущества


Принятие в эксплуатацию самовольного строительства

Додаток

до рішення 43 сесії Харківської міської ради 5 скликання "Про порядок погодження прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт" від 29.04.2010 року №98/10

 

ПОРЯДОК

 погодження прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт

 

         1. Цей порядок встановлює процедуру погодження виконавчим органом Харківської міської ради прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями (далі – приватна будівля), споруджених забудовниками – фізичними особами (далі – забудовник) у період з 5 серпня 1992 року до 1 січня 2008 року без дозволу на виконання будівельних робіт на земельних ділянках, відведених для цієї мети.

         Порядок не розповсюджується на самочинно збудовану приватну будівлю на земельній ділянці, що не була відведена забудовнику для цієї мети.  

         2. Погодження прийняття в експлуатацію закінченої будівництвом приватної будівлі здійснюється шляхом видачі Департаментом містобудування, архітектури та земельних відносин (далі – Департамент) довідки за формою, встановленою постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 року №1035.

         3. Для отримання довідки про погодження прийняття в експлуатацію приватної будівлі забудовник звертається з заявою до Департаменту.

         До заяви додаються наступні документи:

         -копія паспорту забудовника;

         -документ, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій розташована приватна будівля;

         -технічний паспорт приватної будівлі, виданий КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації»;

         -звіт про проведення технічного огляду (обстеження) на відповідність приватної будівлі державним стандартам, будівельним нормам і правилам, нормативним актам з пожежної безпеки, санітарному законодавству, що діяли на момент закінчення будівництва, складений організацією, яка має відповідну ліцензію, і погоджений з органом державного пожежного нагляду та державною санітарно-епідеміологічною службою;

         -виконавча зйомка М 1:500 території приватної будівлі та інженерних мереж до неї, зареєстрованих в управлінні містобудування та архітектури.

           4. Процедура розгляду структурними підрозділами Департаменту заяви з доданими до неї матеріалами визначається окремим положенням, яке затверджується директором Департаменту.

           5. Матеріали розглядаються Департаментом протягом десяти робочих днів.

6. У разі наявності підстав для видачі довідки про погодження прийняття приватної будівлі в експлуатацію матеріали разом з проектом наказу директора Департаменту направляються до Юридичного департаменту міської ради для перевірки їх на відповідність вимогам чинного законодавства та погодження.

7. Юридичним департаментом матеріали розглядаються та погоджуються протягом трьох робочих днів.

8. За наслідками розгляду матеріалів директором Департаменту видається наказ про погодження прийняття в експлуатацію приватної будівлі.

9. На підставі наказу оформляється довідка про погодження прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію, яка підписується уповноваженою посадовою особою Департаменту, скріпляється печаткою та реєструється в окремому журналі, форма якого встановлюється Департаментом.

10.Довідка про погодження прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію є одним з документів, на підставі яких інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області видається сертифікат відповідності об’єкта будівництва державним будівельним нормам, стандартам та правилам.

  

Заступник міського голови - директор Департамента містобудування, архітектури та земельних відносин

 

 

 

                                                       Т.І. Овіннікова

 

 

               

 

 

Категория: Новости, законопроекты | Добавил: Юрист (09.05.2010)
Просмотров: 2311 | Теги: самовольное строительство, земля, узаконить самострой
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Материальные объекты
Недвижимость: обзоры
Предприятия, доли, акции
Прайс Лист
Перечень исходных данных
Индексы СМР
Новости, законопроекты
Наши публикации в СМИ
Разное
Поиск
Вход на сайт
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 492
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0