Оценка имущества


День Народження Віктора Януковича поставило на вуха все південне узбережжя Криму.

Фактично весь останній тиждень жителі та відпочиваючі Великої Ялти постійно ризикували застрягнути на годину десь у дорозі і отримати сонячний удар. Адже під час перебування на півострові Віктора Федоровича дороги не просто перекривали, рух призупиняли на годину-півтори. І так кілька разів.

Автор особисто застряла на виїзді з Форосу 10 липня  - рух перекрили на пів четверту, а відновили о п’ятій вечора. За свідченням очевидців шлях був  закритий на відстані 40 км. При чому сонце палило немилосердно, машини на виїздах на трасу вишикувалися  у величезні черги, і зрозуміло, що далеко не у всіх були кондиціонери, як у автомобілях державних осіб, заради яких був влаштований весь цей цирк.  При чому у багатьох автомобілях, що потрапили в цю біду, були маленькі діти. Зовсім поряд зі мною  в автомобілі плакало немовля, його матір зрештою вибралася з розжареної шкарлупки, щоб сховатися в рідкій тіні колючого куща на узбіччі.

В якийсь момент  над дорогою піднявся вертоліт: він з повітря інспектував територію, поки проїжджали кортежі з урядових дач по напрямку до Лівадійського палацу, де Янукович на честь свого дня народження зібрав тусовку – неформальну зустріч Президентів СНД.  На ній  були присутні глави РФ, Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану.

Найдовше автомобілісти мучилися через осіб, що зайняли державну дачу «Зоря», тобто Президентів Януковича та Медведєва.  Тут перед проїздом кортежів не лише літав вертоліт, а також  проїжджав мікроавтобус з групою людей, які зупинялися на кожному розі і проглядали  - ніби сканували - якимось прибором гори.

І що найцікавіше, навіть після того, як проїхав останній кортеж з улюбленим автомобілем Януковича - чорним мінівеном Дженерал Моторс без номерів, трасу  тримали перекритою ще півгодини.

Навіщо таке довготривале перекриття? Навіщо мучити тисячі людей? Коли для вільного проїзду кортежу достатньо перекривати дорогу протягом не більше 20 хвилин? Важко знайти цьому пояснення, окрім того, що нова влада вважає, що знущатися над простими людьми в ім’я віртуальної безпеки, це нормальне явище.

Тим паче, що це було далеко не єдине  тривале перекриття.

За п’ятницю-суботу-неділю дороги в районі Великої Ялти перекривалися по тричі на день в різних місцях, доволі великими шматками, і на дуже тривалі періоди часу, бо  Януковичу та його гостям Президентам не сиділося на одному місці. Іменинник та різноманітні гості були розселені по різних державних дачах і постійно їздили туди-сюди по пустих дорогах.

При цьому вони певно насолоджувалися виставкою плакатів на узбіччях кримських доріг, які розвішали місцеві регіонали. На цих плакатах йшлося про досягнення кримського осередку партії, а також з них посміхався сам іменник, з написом «Янукович надія України».

Звичайно за таких обставин в Криму навіть не залишилось іноземців, які би не знали, що Януковичу виповнилось 60 років. Автор був свідком, як на  Фороському пляжі маленькі діти – почувши гудіння вертольота, тикали в небо пальцем і кричали: «Янукович летить», а побачивши в морі сторожовий корабель кричали: «Янукович пливе».
Источник: http://lb.ua/analitic/politics/2010/07/12/55590_sin_yanukovicha_pripliv_yuviley.html
Категория: Наши публикации в СМИ | Добавил: Мебельщик (14.07.2010)
Просмотров: 818
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Материальные объекты
Недвижимость: обзоры
Предприятия, доли, акции
Прайс Лист
Перечень исходных данных
Индексы СМР
Новости, законопроекты
Наши публикации в СМИ
Разное
Поиск
Вход на сайт
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 492
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0