Оценка имущества


Цены помещений Харьковского горсовета (для аренды)

1.Загальні умови конкурсу:

1.1 Розмір орендної плати:

— ефективно використовувати об’єкт оренди при найбільшому розмірі орендної плати;

— своєчасно сплачувати орендну плату за користування об’єктом.

1.2. Ефективне використання об’єктів оренди:

Орендар зобов’язаний:

— своєчасно cплачувати комунальні платежі;

— брати участь у розвитку матеріально-технічної бази підприємств, установ, організацій;

— використовувати майно лише за цільовим призначенням

1.3. Дотримання вимог експлуатації об’єкта, в т. ч. санітарно‑епідеміологічних та протипожежних норм:

— забезпечити збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню та псуванню.

— здійснювати підприємницьку діяльність, яка б не зашкоджувала екологічному середовищу.

1.4. Переможець конкурсу зобов’язаний компенсувати витрати управління комунального майна та приватизації на організацію конкурсу, а саме, на публікацію оголошення про конкурс за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації та компенсувати витрати іншого учасника, за чий рахунок було зроблено документацію підготовчого етапу, а саме: здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди.

Засідання конкурсних комісій відбудеться 19.05.2010 р. о 14.00 в управлінні комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (пл. Конституції, 16, каб. № 6-Б).

Додаткову інформацію можете отримати: 2-й поверх, кімната № 3, 8, тел. 771-08-91.

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова і Положення про проведення конкурсів на право оренди майна територіальної громади м. Харкова, затверджених рішеннями 15-ї сесії Харківської міської ради 5-го скликання від 03.10.2007р. № 210 / 07, № 211 / 07 оголошує конкурс на укладання договорів оренди на нежитлові приміщення, а саме:

Умови конкурсу:

1. Розмір орендної плати:

— ефективно використовувати об’єкт оренди при найбільшому розмірі орендної плати;

— своєчасно сплачувати орендну плату за користування об’єктом.

2. Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням:

— пропозиції щодо подальшого використання.

3. Дотримання вимог експлуатації об’єкта:

— здійснювати підприємницьку діяльність, яка б не зашкоджувала екологічному середовищу;

— підтримувати санітарно‑епідеміологічний стан приміщення;

— дотримуватись протипожежних норм.

4. Проведення планово-попереджувального ремонту або капітального ремонту (при необхідності):

— покращити санітарно-технічний стан об’єкта;

— брати участь у єдиному архітектурному рішенні щодо реконструкції фасаду;

— брати участь у благоустрої прилеглої території.

5. Компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця або іншого учасника на здійснення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, витрат орендодавця на публікацію оголошення про конкурс за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації, витрат орендодавця, пов’язаних з оформленням свідоцтва про право власності територіальної громади м. Харкова на нерухоме майно, витрат, пов’язаних з отриманням технічного паспорту, та висновку Харківського науково-дослідницького інституту судових експертиз ім. М. С. Бокаріуса.

Засідання конкурсних комісій відбудеться 19.05.2010 р. об 11.00 в управлінні комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (пл. Конституції, 16, 3-й поверх, зал засідань).

Додаткову інформацію можете отримати: 3-й поверх, кімната № 16, 21, тел.: 731-20-77 та тел. 731-34-26.

Для участі у конкурсі необхідно надати такі документи:

Заява, в якій зазначається найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, місцезнаходження або місце проживання, контактний телефон, місцезнаходження предмета оренди (адреса, поверх, площа), мета подальшого використання об’єкта оренди та передбачуваний термін оренди.

До заяви додається:

– юридичними особами — нотаріально посвідчені копії установчих документів, копія свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки органу Державного комітету статистики України про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців України, документ, що підтверджує право підпису особи, для неприбуткових організацій — додатково завірені копії документів про внесення до реєстру неприбуткових організації та установ, копія ліцензії на провадження окремих видів підприємницької діяльності (якщо мають), належним чином оформлену довіреність, видану представнику юридичної особи (у разі потреби), інші документи, передбачені умовами конкурсу;

— фізичними особами — нотаріально посвідчена копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця, копія довідки органу Державної податкової адміністрації України про взяття на облік як платника податків, декларація про доходи, отримані від заняття підприємницькою діяльністю або копія довідки про сплату єдиного податку, інші документи, передбачені умовами конкурсу;

— зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (відображаються в проекті договору оренди);

— пропозиції щодо гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо — відображаються в проекті договору оренди).

До участі у конкурсі допускаються юридичні та фізичні особи, які своєчасно подали заяву і документи, та внесли суму застави у розмірі 5 відсотків від оціночної вартості об’єкта оренди, але не більш річної плати за оренду майна.

До участі у конкурсі не допускаються юридичні та фізичні особи, які вже брали участь в попередніх конкурсах та їх пропозиції щодо розміру плати за оренду майна не були виваженими з точки зору реальних можливостей учасників конкурсу, що призвело до неотримання коштів до міського бюджету та неефективного використання конкурсних об’єктів.

Сума застави повертається особам, які не стали переможцем конкурсу, протягом трьох банківських днів з моменту визначення переможця конкурсу. Сума застави, що перерахована переможцем конкурсу, зараховується в рахунок орендної плати.

Стартова орендна плата буде визначатися за Методикою розрахунку та порядком використання плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Харкова, затвердженої рішенням сесії Харківської міської ради, з урахуванням цільового призначення використання майна учасниками конкурсу по найбільшій ставці орендної плати.

На засідання конкурсної комісії учасники надають:

— документ, що засвідчує сплату застави за участь у конкурсі;

— пропозиції у конверті з написом «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу (пропозиції щодо експлуатації і поліпшення об’єкта (техніко‑економічне обґрунтування або бізнес-план) та запропонована сума орендної плати за користування об’єктом оренди);

— гарантійний лист на сплату штрафу у разі відмови від укладання договору оренди (1 % від оціночної вартості об’єкта оренди).

Кінцевий строк надання документів — 11.05.2010 р. до 17.00.

Начальник управління комунального майна та приватизації В.М. СОЛОШКІН

Фотоматериалы: 
Категория: Наши публикации в СМИ | Добавил: Эксперт (22.04.2010)
Просмотров: 1321
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Материальные объекты
Недвижимость: обзоры
Предприятия, доли, акции
Прайс Лист
Перечень исходных данных
Индексы СМР
Новости, законопроекты
Наши публикации в СМИ
Разное
Поиск
Вход на сайт
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 492
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0