Оценка имущества

Главная » Статьи » Оценка и экспертиза » Новости, законопроекты

Безкоштовна приватизація – безкоштовна не для всіх

Для інших безоплатним є тільки виготовлення та реєстрація держакта, оформлювати технічну документацію доведеться за власний рахунок. Коштує це, за інформацією землеупорядницьких фірм, від 2,5 до 5 тис. грн.

Рішення про безкоштовну – до кінця року – приватизацію землі Кабінет Міністрів прийняв у серпні. Для безоплатної приватизації землі, окрім паспорта та ідентифікаційного коду власнику треба представити рішення місцевої влади щодо передачі ділянки у власність. Дата прийняття цього рішення у постанові уряду не уточнювалась. Але минулого тижня селищні ради отримали роз’яснення.

За словами Юрія Перекопського, заступника начальника обласного Управління земельними ресурсами, за прийнятим у 2002 році Земельним кодексом, рішення про передачу у власність ділянок приймається тільки за наявності технічної документації на землю. Отже, ті, хто отримав рішення без цих документів, повинні зробити їх за власний рахунок.

У землеупорядницьких фірмах повідомили, що роботи з оформлення технічної документації в місті Харкові будуть коштувати від 2,5 тис. грн.

За даними ж обласного управління земресурсів, оформлення технічних документів коштує лише 57 грн. В усякому разі, при визначенні обсягу державного фінансування розраховували саме на цю суму, стверджує Юрій Перекопський. І додає, що грошей вистачить на всіх. Бо у Харківській області заяви на безоплатне оформлення подали лише близько 8 тис. громадян, при тому, що рішення про передачу ділянки у власність мають 308 тис. чоловік.Источник: http://www.slk.kh.ua/view_post.php?id=3325
Категория: Новости, законопроекты | Добавил: Эксперт (12.10.2009) W
Просмотров: 674 | Теги: державний акт на право власності на, оцінка, оценка, землевпорядники, держакт, земля
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Материальные объекты
Недвижимость: обзоры
Предприятия, доли, акции
Прайс Лист
Перечень исходных данных
Индексы СМР
Новости, законопроекты
Наши публикации в СМИ
Разное
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 457
Ссылки

Недвижимость Харькова. Средние цены.
Недвижимость Харькова

Курс НБУ

Курсы наличного обмена на сегодня

Аренда квартир

 Квартира.com

База недвижимости Украины

Харьковский Портал

Харьков Онлайн

Недвижимость 5000

MyRealty

Агентство Промышленных Новостей

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа