Оценка имущества


Безкоштовна приватизація – безкоштовна не для всіх

Для інших безоплатним є тільки виготовлення та реєстрація держакта, оформлювати технічну документацію доведеться за власний рахунок. Коштує це, за інформацією землеупорядницьких фірм, від 2,5 до 5 тис. грн.

Рішення про безкоштовну – до кінця року – приватизацію землі Кабінет Міністрів прийняв у серпні. Для безоплатної приватизації землі, окрім паспорта та ідентифікаційного коду власнику треба представити рішення місцевої влади щодо передачі ділянки у власність. Дата прийняття цього рішення у постанові уряду не уточнювалась. Але минулого тижня селищні ради отримали роз’яснення.

За словами Юрія Перекопського, заступника начальника обласного Управління земельними ресурсами, за прийнятим у 2002 році Земельним кодексом, рішення про передачу у власність ділянок приймається тільки за наявності технічної документації на землю. Отже, ті, хто отримав рішення без цих документів, повинні зробити їх за власний рахунок.

У землеупорядницьких фірмах повідомили, що роботи з оформлення технічної документації в місті Харкові будуть коштувати від 2,5 тис. грн.

За даними ж обласного управління земресурсів, оформлення технічних документів коштує лише 57 грн. В усякому разі, при визначенні обсягу державного фінансування розраховували саме на цю суму, стверджує Юрій Перекопський. І додає, що грошей вистачить на всіх. Бо у Харківській області заяви на безоплатне оформлення подали лише близько 8 тис. громадян, при тому, що рішення про передачу ділянки у власність мають 308 тис. чоловік.Источник: http://www.slk.kh.ua/view_post.php?id=3325
Категория: Новости, законопроекты | Добавил: Эксперт (12.10.2009) W
Просмотров: 935 | Теги: державний акт на право власності на, оцінка, оценка, землевпорядники, держакт, земля
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Материальные объекты
Недвижимость: обзоры
Предприятия, доли, акции
Прайс Лист
Перечень исходных данных
Индексы СМР
Новости, законопроекты
Наши публикации в СМИ
Разное
Поиск
Вход на сайт
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 492
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0